• Navigator

16. dubna 2024

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

dovolujeme si Vás pozvat na akci Nástroje AI v práci vyučujících na UK: sdílení zkušeností a inspirace. . Jedná se o setkání akademických pracovníků UK, kteří se aktivně zapojují do zavádění nástrojů AI do práce akademických pracovníků, či kteří se o nástroje AI zajímají. Diskusí účastníky provedou Mgr. Josef Šlerka, Ph.D. (FF UK); RNDr. Čestmír Štuka, MBA, Ph.D. (1. LF UK), JUDr. Mgr. Michal Urban, Ph.D. (PF UK), MUDr. Martin Vejražka, Ph.D. (1. LF UK) a Mgr. Jan Zeman, Ph.D. (1. LF UK).

Na setkání budou sdíleny dobré praxe akademiků, kteří nástroje AI ve své práci využívají a na svých fakultách své zkušenosti předávají dál v podobě nejrůznějších školení. Setkání má přispět do mozaiky diskusí, které pořádá nejen Univerzita Karlova, ale i další vysoké školy v ČR i zahraničí. Setkání se koná pod záštitou platformy Paedagogium ve spolupráci s Ústřední Knihovnou UK.

Termín: 3. 5. 2024 od 10:00-12:00 hodin, Malá aula Karolina (plus online v MS Teams)

Odkazy:

Vzdělávací portál: (nutno vybrat termín prezenční nebo online účasti)

Webové stránky Centra elearningu UK

Facebook elearning UK

Schůzka v MS Teams: je k dispozici ve vzdělávacím portále všem, kteří se zaregistrují k online účasti.